• 0533 550 07 46
  • KeçiörenIANKARA
ankara bozkurt nakliyat

BİZ KİMİZ

Ankara Bozkurt Nakliyat, ankara bölgesinde bulunan profesyonel bir taşıma şirketidir. 2011’dan beri taşımacılık sektöründeyiz ve teklifimizi sürekli genişletiyoruz. Her siparişi profesyonel ve güvenilir bir şekilde yerine getirmek için ülke çapında deneyim kazanmış şoför ve nakliyecilerimizin nitelikleri sürekli olarak artırılmaktadır. Siz de ankara içi veya çevresine taşınmayı planlıyorsanız, profesyonel taşıma şirketimiz doğru adrestir.

Uzmanlık ve uzun yıllara dayanan deneyim, eşyalarınıza her zaman azami özen ve dikkatle davrandığımız ve yeni evinize olabildiğince hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerleşmenizi amaçladığımız için içiniz rahat olabilir.

Tanınmış nakliye şirketimiz şimdiden çok sayıda şirket ve kurum için çalışmış ve zor ve zahmetli görevleri üstlenmiştir. Ankara Bozkurt Nakliyat ile taşınmak, müşterinin nakliye ve depolama ile ilgili sorunlarına uygun bir çözümdür. Tam profesyonellik ve her müşteriye bireysel yaklaşımla ayırt ediliyoruz.

Biz deneyimli ve tescilli bir nakliye şirketiyiz ve birden fazla hizmet sunabiliriz, hiçbir iş çok büyük veya çok küçük değildir. Yüksek kaliteli hizmetlerimiz uygun maliyetlidir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Şunları sunuyoruz: şehir içi nakliyat, eşya depolamaofis taşımaşehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, kiralık asansör gibi hizmetler sunuyoruz.

Ara
Veya
Yaz